Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4V 170x340x850mm

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4V 170x340x850mm

Wysokość: 170, Szerokość: 340, Długość: 850, Moc w W dla temp 75/65/20: 1132, Moc w W dla temp 70/50/20: 804,

SKU: ISM-01-22545 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4V 170x340x850mm, wybierając ten grzejnik kanałowy warto zwrócić uwagę na dobrą cenę, wysoką jakość urządzenia oraz sprawną obsługę serwisową. W procesie decyzyjnym istotny jest nie tylko profesjonalny dobór urządzenia, ale również jego montaż i opieka fachowców przez cały czas działania urządzenia.

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F4V przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania oraz jednoczesnie do chłodzenia w układach wody lodowej. Grzejnik F4V posiada cichobieżny wentylator, dzięki któremu uzyskuje dużą moc grzewczą lub chłodzącą. Grzejnik podłogowy F4V może z powodzeniem ogrzać pomieszczenie jako główne źródło ogrzewania przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

Grzejnik składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny, zestawu cichobieżnych wentylatorów zasilanych napięciem 230V oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20 i wentylatora na II biegu)  odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego. Dla pomieszczeń typu sypialnia zalecamy dobór mocy grzejnika dla wentylatora pracującego na biegu I – szczegóływ dokumentacji technicznej.
W zakres dostawy grzejnika wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z czteroma przyłączami hydraulicznymi  G1/2 cala,
  • zespół wentylatorów 230V,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
Kratki, zawory, zasilacze oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.
Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.
Gwarancja producenta: 
  • 10 lat (wanna, wymiennik),
  • 2 lata (zespół wentylatorów).