Regulator ogrzewania Elektra Toruń

Regulator ogrzewania Elektra Toruń

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – charakterystyka produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w sobie zalety nowoczesnego regulatora programowalnego z funkcją bezprzewodowego kierowania przez tablet.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Wyposażony jest w działający na dotyk fronto przekątnej dwa cale. Kluczowym walorem jest wielobarwny, dotykowy wyświetlacz i bezprzewodowe regulowanie przy pomocy komputera. Ma opcję zaprogramowania komfortu ciepła w okresie dobowym oraz 7 dniowym. Termostat uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, w jakim momencie musi załączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, aby uzyskać nadaną ciepłotę o oczekiwanej porze dnia. System programowania może wynosić do 6 trybów w trakcie doby. Istnieje możliwość przyporządkowanie do pojedynczego zdarzenia oddzielnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • duża dokładność ustawianej temperatury,
  • opcja dostosowania – nabywa wiedzy o czasie reakcji schematu ogrzewania i miejsca – dzięki temu wie kiedy należy uprzednio załączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną temperaturę o konkretnej porze,
  • zdalne regulowanie przez internet – weryfikacja i możność modyfikacji temperatury niezależnie gdzie od miejsca gdzie się mieścisz – starczy pobrać apkę na komputer – możesz regulować nawet paroma termoregulatorami z tej samej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku polskim,

Regulator przesyłany jest z detektorem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogi.

Modułowa obudowa umożliwia instalację w obramowaniach innych producentów np w celu integracji z załącznikami oświetlenia. Rozmiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm