RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy adaptacyjny

RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy adaptacyjny

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w sobie walory skomplikowanego regulatora elektronicznego z funkcją bezprzewodowego sterowania przez internet.Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami elektrycznymi, grzejnikami CO. Zawiera dotykowy panel o przekątnej dwóch cali. Kluczowym atutem jest kolorowy, panel z funkcją dotykową oraz bezprzewodowe sterowanie poprzez smartfon. Regulator temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość regulacji temperatury w cyklu 24 h oraz tygodniowym. Czujnik uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, kiedy należy uruchomić albo wyłączyć ogrzewanie, by osiągnąć zadaną temperaturę o wskazanej porze dnia. System Programowania zawiera 6 trybów w ciągu doby. Jest opcję ustawienia do każdego trybu oddzielnej temperatury.
To co najważniejsze:
-duża precyzja utrzymywanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – pamięć bezwładności instalacji ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu potrafi odpowiednio wcześnie włączyć grzanie, aby otrzymać ustawioną temperaturę o wskazanej godzinie,
– zdalne sterowanie przez internet – bezprzewodowa weryfikacja i możliwość aktualizacji temperatury niezależnie od miejsca, w którym jesteś – trzeba jedynie zainstalować aplikację na telefon lub tablet – jest możliwość sterować nawet kilkoma sterownikami z jednej aplikacji.
-szczegółowa obsługa po polsku
Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z sensorem temperatury wnetrza i przewodowym czujnikiem podłogi. Modułowa obudowa daje szansę na umieszczenie w ramkach pozostałych wytwórców, na przykład by zintegrować z włącznikami światła. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Okres gwarancji 2 lata.