Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS 110x200x2200mm

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS 110x200x2200mm

Wysokość: 110, Szerokość: 200, Długość: 2200, Moc w W dla temp 75/65/20: 517, Moc w W dla temp 70/50/20: 367,

SKU: ISM-01-22098 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS 110x200x2200mm, wybierając ten grzejnik kanałowy warto zwrócić uwagę na dobrą cenę, wysoką jakość urządzenia oraz sprawną obsługę serwisową. W procesie decyzyjnym istotny jest nie tylko profesjonalny dobór urządzenia, ale również jego montaż i opieka fachowców przez cały czas działania urządzenia.

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo FMS przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Grzejniki FMS nie posiadają wentylatorów, dzięki czemu sprawdzają się znakomicie jako ogrzewanie dodatkowe lub ogrzewanie główne w pomieszczeniach z długą linią przeszkleń wzdłóż której można zamontować grzejnik podłogowy.

Grzejnik składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20) odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego.
W zakres dostawy grzejnika FMS wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z przyłączami hydraulicznymi  G1/2 cala,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
Kratki, zawory oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.
Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.
Gwarancja producenta: 10 lat