Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F1S 80x230x2400mm

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F1S 80x230x2400mm

Wysokość: 80, Szerokość: 230, Długość: 2400, Moc w W dla temp 75/65/20: 3461, Moc w W dla temp 70/50/20: 2457,

SKU: ISM-01-22480 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F1S 80x230x2400mm, wybierając ten grzejnik kanałowy warto zwrócić uwagę na dobrą cenę, wysoką jakość urządzenia oraz sprawną obsługę serwisową. W procesie decyzyjnym istotny jest nie tylko profesjonalny dobór urządzenia, ale również jego montaż i opieka fachowców przez cały czas działania urządzenia.

Grzejnik kanałowy Purmo Aquilo F1S przeznaczony jest to wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Grzejnik F1S posiada cichobieżny wentylator, dzięki któremu uzyskuje dużą moc grzewczą. Grzejnik podłogowy F1S może z powodzeniem ogrzać pomieszczenie jako główne źródło ogrzewania przy zachowaniu niewielkich wymiarów.

Grzejnik składa się z wymiennika aluminiowo-miedzianego malowanego na kolor czarny, zestawu cichobieżnych wentylatorów zasilanych napięciem 24V oraz wanny ze stali ocynkowanej, której wnętrze jest także wykończone w kolorze czarnym.
Podana moc grzewcza (dla parametrów 75/65/20 i wentylatora na II biegu)  odnosi się do klasycznych instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, stałopalnymi i olejowymi. Dobierając grzejnik do pieca kondensacyjnego, zalecamy kierowanie się mocą podaną dla parametrów układu grzewczego 70/50/20. W przypadku pomp ciepła należy dokonać przeliczenia współczynników korekcyjnych w zależności od parametrów pracy układu grzewczego. Dla pomieszczeń typu sypialnia zalecamy dobór mocy grzejnika dla wentylatora pracującego na biegu I – szczegóływ dokumentacji technicznej.
W zakres dostawy grzejnika wchodzi:
  • wanna ocynkowana z uchwytami mocującymi,
  • wymiennik miedziano-aluminiowy z przyłączami hydraulicznymi  G1/2 cala,
  • zespół wentylatorów 24V,
  • poprzeczki rozpierające do montażu grzejnika,
  • metalowa pokrywa przyłącza grzejnikowego w kolorze czarnym,
  • pokrywa grzejnika zabezpieczająca go na czas transportu.
Kratki, zawory, zasilacze oraz elementy sterowania temperaturą należy zamawiać osobno, uwzględniając specyfikę instalacji grzewczej.
Dokumentacja techniczna dostępna jest w pliku PDF pod ilustracjami.
Gwarancja producenta: 
  • 10 lat (wanna, wymiennik),
  • 2 lata (zespół wentylatorów).