System garderoby System Elfa

System garderoby System Elfa

System Elfa Classic to zestaw detali przeznaczonych do tworzenia optymalnej w kosztach garderoby lub zabudowy szafy wnękowej. Jest to system z elementami wieszanymi, którego montaż jest bardzo prosty. Opiera się on na montażu szyny poziomej do ściany, na której montuje się szyny pionowe, a na nich pozostałe elementy, czyli półki, kosze, wieszaki, drążki. W taki sposób można stworzyć praktyczny system przechowywania, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Cechą charakterystyczną systemu elfa jest możliwość zamiany ułożenia pojedynczych składowych w dowolnej chwili lub rozszerzenia całego systemu. Dostęp do poukładanych ubrań jest łatwiejszy dzięki wysuwnym elementom, jak kosze czy wieszaki (np. na spodnie, krawaty).
Doskonałym uzupełnieniem systemu Classic jest elfa Decor. To luksusowa seria produktów wyprodukowanych z prawdziwego drewna, do kupienia w kolorze brzozy, orzecha i bieli. Mariaż metalu oraz drewna dodaje wnętrzu elegancji oraz stylu tym samym dając jak najwięcej swobody kompozycji. Półki, wysuwane kosze czy wieszaki można dowolnie łączyć, optymalnie dopasowując do swoich potrzeb stwarzając tym samym unikatowe rozwiązania.
Systemy Elfa to nie tylko składowanie, to również stwarzanie nowych przestrzeni. Elfa Utility Door and Wall Rack. Drzwi to idealne miejsce na układania przedmiotów w koszykach, organizatorach, pudełkach i na wieszakach. To wszystko bez wykorzystania narzędzi i bez ingerencji w powierzchnię drzwi.