Podgrzewacz zasilany energią elektryczną Slim 30L 360x520mm

Podgrzewacz zasilany energią elektryczną Slim 30L 360x520mm


Objętościowy elektryczny ogrzewacz c.w. Slim został specjalnie skonstruowany do miejsc o niewielkiej powierzchni. Dzięki małej średnicy – 36cm zabiera dużo mniej obszaru niż powszechnie dostępne podgrzewacze. Można go zastosować jako źródło ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do montażu nad punktem uzyskania wody. Bojler elektryczny Kospel Slim 60L 360x930mm posiada moc nominalną 2000W i podłączany jest do prądu 230 Volt.


Na szczególną uwagę zasługuje budowa zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali i zabezpieczony równomiernie na całej powierzchni specjalistyczną farbą o odpowiednio dobranej grubości. Warstwa izolacyjna wykonana jest z zagęszczonego poliuretanu. Gwarantuje to dużą wytrzymałość pojemnika a także niższe koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Bojler pojemnościowy Slim mają możliwość sterowania temperaturą wody w zakresie 20-77 stopni C. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję przeciwzamrożeniową. Tryb AUTO pozwala na zaprogramowanie czasu uruchomienia oraz stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Zapewnia to wysoce optymalne korzystanie z urządzenia.