Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Duo 90

Nagrzewnica wodna powietrza w pakiecie Leo Duo 90

Nagrzewnice wodne pomieszczeń w pakietach z automatyką sterującą dedykowane są do ogrzewania pomieszczeń: magazyny, warsztat, sklepy.
Efektywność takiego ogrzewania jest zależna od temperatury wody w układzie CO, temperatury w pomieszczeniu oraz od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ CO musi dostarczyć także odpowiednią ilość ciepłej wody w ilości np. 900 litrów na godzinę.

Praktycznym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna powietrza w zestawie Leo Quattro 180.

Ten Pakiet jest najlepsze dla osoby która chce kupić tani i skuteczny zestaw. Najważniejsza sprawa to ta że taki zestaw zawiera wszystkie kluczowe elementy niezbędne do instalacji. W zestawie jest nagrzewnica wodna 1 2 lub 4, elektronicznytermostat z sterowaniem wentylatorów, dedykowane elastyczne przewody przyłączeniowe i dodatkowo rozdzielacz sygnału sterującego. Całość daje pewność uniknięcia wpadki pod czas instalacji. Ponad to jest także możliwość dołożenia większej ilości nagrzewnic w ramach pakietu.
Najważniejszą sprawą jest poprawny dobór pakietów tak aby zagwarantować odpowiednią moc grzewczą do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba uwzględnić ilość potrzebnego ciepła, temperaturę zasilania. Dokładny opis sposobu znajdziesz w poradniku jaka nagrzewnica powietrza. Nagrzewnice w zestawachLeo możesz zamówić w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz klasycznych nie tylko w Warszawie.