Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd firmy Elektra w zestawie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i bezprzewodowym sterowaniem oraz detalami montażowymi. Jest to oferta dla klientów, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji układu grzewczego. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, kiedy powracamy do domu o zróżnicowanych godzinach i pragniemy sobie niezależnie od ustawienia programatora 7 dniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Zestaw wskazany jest również optymalnym wyborem do ogrzewania wnętrz domów sezonowych, gdzie dzięki zdalnemu programowaniu możemy włączyć instalację przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siatka – ułatwia układanie oraz zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez unoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do ogrzewania głównego, jak i do zastępczego zapewniając efektywne podgrzewanie posadzki.

– dotykowy ekran z prostym menu to prostota włączania oraz obsługi,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo obsługiwać i jeszcze łatwiej nastwić programator tygodniowy – zdalne programowanie można zrealizować przez dowolne pasmo internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzewcza dostarczana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można ciąc w celu dopasowania do dowolnego rozkładu podłogi. Szczegółowe wiadomości dotyczące układania maty oraz programatora można znaleźć w instrukcji dostarczanej razem z zestawem.

Skład zestawu:

– mata grzejna Elektra z serii MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z ekranem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i regulatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury podłogi,

– rury peszel łączące matę z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.