Klimatyzator Split Saunier Duval

Klimatyzator Split Saunier Duval

Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-klimatyzacyjne, przeznaczone do budynków rekreacyjnych, użyteczności publicznej i hotelowych.
Wysoka wydajność i niskie zapotrzebowanie na energie elektryczną jest potwierdzone klasą energetyczną A+. Dzięki temu jest dobrą propozycją dla osób, które poszukują klimatyzatora przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako wyjątkowo tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła sprawia, że dogrzewanie pomieszczenia jest 2 krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą konwektorów elektrycznych.
Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17-035 NW zalecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od12 do 70m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Pakiet zawiera także pilota na podczerwień.Szybkie nagrzewanie pomieszczenia gwarantuje wbudowanywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje sprężarka o sprawności 3:1.
Dostawa obejmuje: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,programator IR, instrukcja użytkowania.

http://www.szuflandia.info/abc/zestawy-do-garderoby.html