DomoPlus ? gniazdo wtykowe z plusem czyli na płaską plus kątową wtyczkę

DomoPlus ? gniazdo wtykowe z plusem czyli na płaską plus kątową wtyczkę

Bezpieczeństwo to podstawa. Jest to szczególnie istotne tam, gdzie przebywają nasi najbliżsi i dzieci, czyli w domu. Jeszcze większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch czynników ,a mianowicie prądu i wody. Właśnie gniazda wtykowe DomoPlus pozwalają na podłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w warunkach narażenia na działanie wody.
Świetnie spełniają swoją rolę w przydomowych ogrodach. W przypadku przyłączenia elektrycznej kosiarki, zraszarki, czy też zimą, gdy chcemy zadbać o oświetlenie naszego domu. Nie musimy obawiać się o typ wtyczki jaką mamy. Bez względu czy przyłączymy urządzenie zakończone płaską, czy też kątową wtyczką, gniazdko będzie można zamknąć i uzyskać całkowitą hermetyczność. Umożliwia to, niestety dość duża konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruszająca się wkładka z gniazdem pozwala na owe funkcjonowanie. Dodatkowy sprzęg wykonany z żelu zabezpiecza i uszczelnia podłączony kabel zasilający. Szczelność zestawu sprawdza się także w wypadku pracy w ciężkich warunkach jak kurz, wilgoć, opady deszczu czy śnieg.
Gniazdka wtykowe można zainstalować na lub pod-tynkowo. W wypadku zastosowania dwóch gniazd wtykowych mocowanych na tynku można zamontować je w poręcznej zbiorczej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to doskonałe, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do wykorzystania domowego w trudnych warunkach.